Prekių pristatymas


Galite rinktis iš dviejų pristatymo būdų Lietuvoje:

  • Nemokamas pristatymas Lietuvos paštu: Pristatymas Lietuvos paštu neregistruotu laišku (ant voko atspausdintas vaiko(-ų) vardas(-ai) ir adresas. Pristatomas į jūsų pašto dėžutę. Sekimo kodo nėra, nes siunčiamas neregistruotu paštu.
  • Pristatymas per LP Express paštomatus (+2,5€): Vokas ant kurio atspausdintas vaiko vardas ir adresas bus įdėtas į papildomą paminkštintą kurjerinį voką. Rekomenduojame gavus laišką išimti iš paminkštinto voko ir tada įteikti vaikui arba įdėti į pašto dėžutę, kad vaikas pats jį surastų.
  • Į visas kitas šalis pristatymo kaina +3€. Pristatoma tos šalies pašto tarnybos į pašto dėžutę. Vokas ant kurio atspausdintas vaiko vardas ir adresas bus įdėtas į papildomą paminkštintą kurjerinį voką. Rekomenduojame gavus laišką išimti iš paminkštinto voko ir tada įteikti vaikui arba įdėti atgal į pašto dėžutę, kad vaikas pats jį surastų. Gavus Jūsų užsakymo apmokėjimą, laiškas paruošiamas savaitės bėgyje ir atiduodamas Lietuvos paštui.

    Siunčiant Lietuvos paštu laiškas adresatą pasiekia per 7–10 d. (Lietuvoje) arba 8–20 d. (Europoje). Siunčiant per paštomatą pristatomas per 1-4 d.d. Turėkite omenyje, kad Kalėdiniu laikotarpiu pašto tarnybų darbas yra labiau apkrautas nei įprastai. Todėl, norint laiku gauti laišką, rekomenduotume jį užsakyti iki gruodžio 10 d. Negavus laiško per 20 d. nuo užsakymo, prašome kreiptis kontaktiniu telefonu arba el. paštu: laiskas@kaledudirbtuves.lt Svarbu: užsakydami laišką taisyklingai nurodykite savo adresą. Ypač svarbu – tikslus naujos sistemos (LT-XXXXX) pašto kodas. Pašto kodą galite sužinoti artimiausiame pašto skyriuje arba Lietuvos pašto internetinėje svetainėje. Pildant anketą prašome duomenis nurodyti tiksliai ir tvarkingai – lietuviškais rašmenimis, skyrybos ženklais reikiamose vietose, teisingais trumpiniais – g. / raj. ir t.t. Esant netikslumų Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius laiškus.

Jei turite klausimų - susisiekite

    UŽSAKYTI