Prekių pristatymas


Galite rinktis iš dviejų pristatymo būdų Lietuvoje:

 • Pristatymas per Venipak paštomatus: Vokas, ant kurio atspausdintas vaiko vardas ir adresas, bus įdėtas į papildomą paminkštintą kurjerinį voką. Rekomenduojame gavus laišką, jį išimti iš paminkštinto voko ir įteikti vaikui arba įdėti į pašto dėžutę, kad vaikas pats jį surastų.
 • Pristatymas registruotu laišku Lietuvos paštu: Vokas, ant kurio atspausdintas vaiko vardas ir adresas, bus įdėtas į papildomą paminkštintą kurjerinį voką. Rekomenduojame gavus laišką, jį išimti iš paminkštinto voko ir įteikti vaikui arba įdėti atgal į pašto dėžutę, kad vaikas pats jį surastų. Užsakymo metu privaloma nurodyti suaugusiojo, gyvenančio kartu su vaiku, vardą ir pavardę, kurie bus atspausdinti ant kurjerinio voko. Laiškas pristatomas į rankas. Jei nieko pristatymo metu nėra namuose - gavėjas turi atsiimti laišką iš pašto skyriaus. Sekimo kodą gausite el. paštu tuomet, kai laiškas bus paruoštas ir atiduotas į Venipak/LP logistikos skyrių.
 • Į visas kitas šalis pristatymo kaina +4€. Į šias šalis laiškai keliaus neregistruoti su sekimo paslauga. Laiškas bus pristatytas tos šalies pašto tarnybos į pašto dėžutę. Vokas, ant kurio atspausdintas vaiko vardas ir adresas, bus įdėtas į papildomą paminkštintą kurjerinį voką. Rekomenduojame gavus laišką, jį išimti iš paminkštinto voko ir įteikti vaikui arba įdėti atgal į pašto dėžutę, kad vaikas pats jį surastų. Laiškai į Švediją ir Norvegiją (+1,5€) keliaus registruotu paštu, todėl būtina nurodyti suaugusio asmens (gyvenančio su vaiku(-ais) kuriam(-iems) užsakytas laiškas) vardą ir pavardę. Gavus Jūsų užsakymo apmokėjimą, laiškas paruošiamas savaitės bėgyje ir atiduodamas Venipak/LP logistikos skyriui.

  Siunčiant per Venipak paštomatą (Lietuvoje), laiškas pristatomas per 1-4 d.d.
  Siunčiant Lietuvos paštu laiškas adresatą pasiekia per 7–10 d. (Lietuvoje) arba 8–20 d. (Europoje). Turėkite omenyje, kad Kalėdiniu laikotarpiu pašto tarnybų darbas yra labiau apkrautas nei įprastai. Todėl, norint laiku gauti laišką, rekomenduotume jį užsakyti iki gruodžio 10 d.

  Svarbu: užsakydami laišką taisyklingai nurodykite savo adresą.

  Ypač svarbu – tikslus naujos sistemos (LT-XXXXX) pašto kodas. Pašto kodą galite sužinoti artimiausiame pašto skyriuje arba Lietuvos pašto internetinėje svetainėje. Pildant anketą prašome duomenis nurodyti tiksliai ir tvarkingai – lietuviškais rašmenimis, skyrybos ženklais reikiamose vietose, teisingais trumpiniais – g. / raj. ir t.t. Esant netikslumų Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius laiškus.

Jei turite klausimų - susisiekite